PÁR VIET OD NAŠICH SPOKOJNÝCH ZÁKAZNIKOV

ZÁKAZNÍKOV

TVOY.BAR KDEKOĽVEK

NAŠI SPOKOJNÍ ZÁKAZNÍCI

"S firmou TVOY. bar spolupracujeme už niekoľko rokov na jednej z našich konferencií – GLOBSEC Tatra Summit. Každoročne ponúkame našim účastníkom "signature drink", ktorý barmani z TVOY. bar vymyslia špeciálne pre našu konferenciu. Tieto drinky sú vždy originálne, chutné a ladené do rôznych tém. Ich chuť a prezentácia sú skutočne výnimočné a zaujímavé." (Gabriela Partila (Surovcová) - Senior Event Manager)
„S chalanmi z TVOY. bar spolupracujeme niečo vyše 3 rokov. Počas toho obdobia sme nadviazali na úzku spoluprácu pri organizovaní eventov v našom hoteli. Cocktailové cateringy, odborné degustácie a ochutnávky pri našich eventoch pre firemnú klientelu. Vždy dobre naladení profesionáli, ktorí svoju prácu milujú, rozumejú jej a vedia svoje nadšenie pretaviť do hmatateľných výsledkov.“ (Bernát Róbert, Prevádzkový manager / F&B Manager, Hotel Björnson, Jasná)
„Chalani s barom vytvorili užasnú atmosféru. Skvelé drinky, skvelé zážitky pre hostí. Super prístup a ochota. Ak chcete mat barový zážitok priamo na svadbe určite ich zavolajte!„ (Petronela Matiová Ivanová - nevesta)

Rezervačný formulár

na TVOY. event

(Nezáväzná rezervácia)

Obráťte sa na nás

KONTAKT

TVOY.BAR KDEKOĽVEK

INFO
Južná trieda 125, 040 01, Košice
info@barkdekolvek.sk
+421 915 235 214
https://barkdekolvek.sk

Lukáš Vrábeľ

Profesionálny barman s viac ako 15 ročnými skúsenosťami za profesionálnym barom. Patrí medzi nadšencov moderných cocktailov, zakladá si na precíznych technikách a zmysle pre detail .Je národným víťazom viacerých prestížnych súťaží AbsoluteInvite 2014, Havana Masterclass 2016 a národným víťazom najprestížnejšej barovej súťaže DiageoWorldClass 2017. Svoje profesionálne skúsenosti zbieral vo Švédsku, Anglicku, Cypre, Bulharsku, ale aj na Kube či v Mexiku.

Životné motto: „ Čokoľvek robíš, rob naplno so srdcom a najlepšie ako vieš.“

Filip Navrátil

Meno, ktoré je na slovenskej, ale aj zahraničnej barovej scéne dobre známe. Za profesionálnym barom pôsobí od roku 2009 a za ten čas bol pri viacerých významných projektoch v rámci celého Slovenska. Z rodných Košíc sa postupne prepracoval do hlavného mesta, kde bol pri zrode konceptu Fach a posledné obdobie pôsobil ako bar manažér v prestížnom podniku Antique American Bar. Filip je víťazom národného kola najprestížnejšej barovej súťaže DiageoWorldClass 2015. Jeho vášňou je zberanie barového náradia a unikátnych fliaš alkoholu.

Životné motto: „100 ľudí, 100 chutí, 100 názorov. Nepresviedčaj, INŠPIRUJ!“

SME PARTNERI