TOP BAROVÝ CATERING
NA SLOVENSKU

SVADBY FIREMNÉ VEČIERKY TEAMBUILDINGY CIGAROVÉ VEČERY RIADENÉ OCHUTNÁVKY PRIVÁTNY BAR NA OSLAVE

TVOY.BAR KDEKOĽVEK

FIREMNÉ VEČIERKY

Čím obohatiť firemný večierok? Poradíme Vám. Krásne nazdobené bary, osobný barman, jedinečné kreatívne menu na mieru, dokonalé coctaily počas celého večera a mini prednáška o modernom miešaní coctailov. Verte nám. Takýto bar zaboduje na každej firemnom večierku.

SVADBY

Jeden z najdôležitejších momentov v živote človeka. Preto k tejto udalosti pristupujeme profesionálne a s noblesou. Profesionálny barový catering bezpochyby zaujme Vašich hostí a posunie zábavu na nový level.

TEAMBUILDINGY

Oživte svoj event a prekvapte svojich zamestnancov či kolegom vlastným barom. Prídeme za Vami so všetkým potrebným pre vytvorenie jedinečného zážitku. Špeciálne kreatívne menu, príprava cocktailov počas celého večera či kurz rýchleho barmana sú zárukou odviazanej zábavy a hlavne, neobyčajného zážitku.

CIGAROVÉ VEČERY

Cigara ja zážitok. V našom portfóliu venujeme špeciálnu pozornosť práve cigarám. Kuba, Nikaragua či Dominikánska republika? Svet cigár je naozaj pôžitkom a my Vám ho pomôžeme spoznávať. Špeciálne riadené cigarové večery, kedy si priblížime celý rituál od prípravy až po vychutnávanie cigár. Ideálne ako súčasť firemného večierku či teambuildingu.

RIADENÉ OCHUTNÁVKY

Správne pitie kvalitných destilátov je doslova zážitok. Ide o rituál, ktorý začína výnimočným miestom konania, vhodne zvolenou skladbou vzoriek na ochutnanie, prevedením skla a potrebného vybavenia, no hlavne, profesionálnym výkladom za ktorým stojí odborník.

PRIVÁTNY BAR NA OSLAVE

Narodeniny či rozlúčka so slobodou. Samozrejme! Vaši hostia nebudú veriť vlastným očiam. Bar na Vašej oslave je jednoducho COOL! Veľmi radi budeme pripravovať cocktaily pre Vaších hostí počas celého večera. Pripravíme menu cocktailov šité na mieru a ak budete chcieť, tak Vašich hostí naučíme, ako si pripraviť cocktaily aj doma.

NIEČO NAVYŠE

KURZ RÝCHLEHO BARMANA

Ukážeme Vám, ako si pripraviť cocktail doma.
Profesionálne a chutne.

OBRÁZOK V ĽADE

Mená novomanželov, dátum oslavy či firemné logo. Detail, ktorý sa len tak nevidí. Aj to môže byť na Vašej udalosti.

JEDINEČNÝ WELCOME DRINK

Prekvapte svojích hostí nevšedným uvítacím drinkom.
Pretože prvý dojem je najdôležitejši.

NAMIEŠAJ SI SVOJ COCKTAIL

Poďte za bar a pripravte si svoj cocktail. Nalievajte, mixujte, bavte sa. My Vám zabezpečíme všetko, čo potrebujete a k tomu pribalíme aj fotoaparát na zvečnenie týchto momentov.

Rezervačný formulár

na TVOY. event

(Nezáväzná rezervácia)

Obráťte sa na nás

KONTAKT

TVOY.BAR KDEKOĽVEK

INFO
Južná trieda 125, 040 01, Košice
info@barkdekolvek.sk
+421 915 235 214
https://barkdekolvek.sk

Lukáš Vrábeľ

Profesionálny barman s viac ako 15 ročnými skúsenosťami za profesionálnym barom. Patrí medzi nadšencov moderných cocktailov, zakladá si na precíznych technikách a zmysle pre detail .Je národným víťazom viacerých prestížnych súťaží AbsoluteInvite 2014, Havana Masterclass 2016 a národným víťazom najprestížnejšej barovej súťaže DiageoWorldClass 2017. Svoje profesionálne skúsenosti zbieral vo Švédsku, Anglicku, Cypre, Bulharsku, ale aj na Kube či v Mexiku.

Životné motto: „ Čokoľvek robíš, rob naplno so srdcom a najlepšie ako vieš.“

Filip Navrátil

Meno, ktoré je na slovenskej, ale aj zahraničnej barovej scéne dobre známe. Za profesionálnym barom pôsobí od roku 2009 a za ten čas bol pri viacerých významných projektoch v rámci celého Slovenska. Z rodných Košíc sa postupne prepracoval do hlavného mesta, kde bol pri zrode konceptu Fach a posledné obdobie pôsobil ako bar manažér v prestížnom podniku Antique American Bar. Filip je víťazom národného kola najprestížnejšej barovej súťaže DiageoWorldClass 2015. Jeho vášňou je zberanie barového náradia a unikátnych fliaš alkoholu.

Životné motto: „100 ľudí, 100 chutí, 100 názorov. Nepresviedčaj, INŠPIRUJ!“

SME PARTNERI